Manuál Ford Transit

Ford Transit je dodávkový automobil, který vyrábí evropská pobočka automobilky Ford od roku 1965 až dodnes. Je jednou z nejprodávanějších a nejznámějších dodávek na světě. V roce 2006 se stal nejprodávanějším dováženým automobilem i v České republice. Celkem bylo vyrobeno přes 5 000 000 těchto aut.
Tento vůz byl vyráběn v šesti modernizovaných verzích, sedmá se vyrábí dnes. Počítá-li se i vůz vyráběný v Německu, je počet generací 8.
Fordu Transitu v roce 1965 poprvé použil řešení s motorem před řidičem u dodávkového automobilu. Většina konkurence k němu přešla v osmdesátých až devadesátých letech.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Ford_Transit

Manuál na stažení k vozu Ford Transit v EN
https://fordfcsd.wunderman.be/UK/Vehicle%20Manuals/Transit/Transit%20%28CG3527%20EN%29%2005-2009.pdf

Diskusní téma: Manuál Ford Transit

Datum 22.05.2020

Vložil petrdepo

Titulek Elektrické Schéma

Odpovědět

Nevíte jestli se dá někde stáhnout Elektrické scverze VII ? pokud ano, tak mi prosím dejte zprávu na petrdepo@seznam.cz.

Datum 22.05.2020

Vložil petrdepo

Titulek čidlo

Odpovědět

Zřejmě bylo zakoupeno čidlo s opačnou funkcí. neboli místo s rozpínacím kontaktem tak s kontaktem spínacím.

Datum 18.08.2010

Vložil Miloš

Titulek Mám problém - potřebuji poradit

Odpovědět

Potřeboval bych poradit, přestala mi svítit kontrolka oleje. Tak jsem koupil nové čidlo namontoval a když kabel, který vede k čidlu nasadím na výstup z čidla kontrolka nesvítí a když tento kabel dám na kostru kontrolka svítí. Dále jsem vyzkoušel vzal jsem žárovku jeden konec připojil na plus druhý na výstup z čidla a po nastartování motoru žárovka zhasla. Takže čidlo funguje, avšak namontované a připojené na dráty nefunguje.